Profesyonel İnternet Reklamcılığı

Google AdwordsFacebookInstagramYoutube ve diğer dijital mecraları bütçeniz doğtultusunda doğru kullanarak işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Kairos , Google’da işletmenizin ürün ve hizmetlerini arayan potansiyel müşterilerizin karşısına sizi çıkartmaya ve satışlarınızı arttırmaya yardımcı olur.
Google reklamlarıyla arama yapan kullanıcılar reklamınıza tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiği zaman yada sizi aradığında ödeme yaparsınız. Kısacası; reklamınızdan sonuç aldığınızda para ödersiniz. Google reklamları için ne kadar bütçe ayıracağınıza siz karar verirsiniz. İşletme hedeflerinize uygun bir aylık bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi arttırın.

Reklamınızı hedef kitlenizin ilgi alanlarına göre optimize ederiz. Böylece gereksiz maliyet oluşmasını engeller, işletmenizin potansiyel müşterilerine ulaşmasını sağlarız.Instagram’daki fotoğraf ve videoların yer aldığı farklı reklam türleriyle sektörünüzün markanızın dinamiklerine göre doğru yöntemi seçerek, rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlarız.

Profesyonel İnternet Reklamcılığı